ارز دیجیتال q
بررسیبهترینگوشی های چینی

بهترین گوشی های موبایل شیائومی [از نظر دوربین و بازی]

اگر اینجا هستید احتمالا به این خاطر است که به دنبال بهترین گوشی های موبایل شیائومی (xiaomi) هستید. شرکت xiaomi یکی از برندهای محبوب موبایل (گوشی هوشمند) در دنیاست و هرروز هم به محبوبیت آن اضافه میشود. امروز به شما میگوییم کدام گوشی شیائومی را بخرید.

چرا گوشی xiaomi؟

سوال اولی که ممکن است در ذهنتان بیابید این است که چرا گوشی های شیائومی . خب دلایل زیادی برای این امر وجود دارد به عنوان مثال شیائومی از نظر قیمت کاملا بی رقیب هست، تلفن های هوشمند این شرکت چینی بسیار اقتصادی و ارزان هستند.
نکته دومی ک میتوان در مورد شیائومی عنوان کرد رابط کاربری ان است که بسیار زیبا و به جذاب طراحی شده و امکانات جالبی هم دارد، در یک کلام رابط کاربری شیائومی برای خود یک ios است. همینطور شیائومی به تازگی در لیست 50 شرکت برتر fortune قرار گرفته است که خود دلیلی دیگر در برتری این برند تولید کننده گوشی است. این برند جزء یکی از محبوب ترین ها در بازار فعلی ایران است و به غیر از تلفن های همراه دیگر محصولات ان نیز طرفداران خاص خود را دارد.

عواملی که باید هنگام خرید گوشی هوشمند در نظر بگیرید چیست؟

اگر قصد خرید یک گوشی را دارید حتما باید این راهنمارا را مطالعه کنید، ما به طور مستقل در مورد تلفن های همراه تحقیق و  بررسی میکنیم، در این قسمت نتایج بررسی ما و راهنمای خرید یک گوشی را مشاهده میکنید. چند فاکتور اصلی در خرید یک گوشی تاثیر گذار میباشد که به شرح زیر است:

دوربین

عوامل مهم در خرید یک گوشی ! بخش اول دوربین
انتخاب یک تلفن همراه : مشخصات یک دوربین خوب

یکی از مهم ترین ویژگی یک گوشی هوشمند دروبین ان است بدون داشتن یک دوربین خوب شما از تلفن خود لذت نمیبرید. دوربین نیز خود ویژگی هایی دارد که کمی تخصصی است ما در اینجا به صورت ساده در مورد مشخصات یک دوربین خوب توضیحاتی ارائه میدهیم.
یک دوربین خوب باید دارای ویژگی های زیر باشد :

Autofocus : لنزهای استفاده شده در دوربین تلفن های هوشمند دقیقاً از مکانیسم فوکوس در لنزهای چشم انسان مطابقت دارند. در فوکوس ، نور روی موضوع به حسگر هدایت شده کشیده شده و تصویر ضبط می شود.

انحنای لنزها فاصله سنسور را برای ثبت یک تصویر شفاف تعیین می کند. برای درک بهتر این موضوع ، بهتر است یک مثال ساده بگوییم. اگر برای تمیز سوزاندن یک قطعه کاغذ یا چوب خشک از عدسی استفاده کرده اید ، می دانید که باید لنز را در فاصله مناسب شی نگه دارید تا بتوانید با تمرکز بهتر این کار را کنید.کار لنز در دوربین نیز یکسان است و اگر فاصله مشخص شده نامناسب باشد ، تصویر از فوکوس خارج شده و نتیجه آن مبهم خواهد بود. این موضوع سطح تمرکز اشاره دارد.

نور ساطع شده توسط اشیاء در صورت تمسا با لنز ، عمق میدان را تغییر می دهد. اگر نور بیش از حد به لنز هدایت شود ، اشعه ها به طور موازی به لنز می رسند. پرتوهای توسط لنزهای مسطح متمرکز می شوند ، اما ضعف لنز در هنگام تابیش نور از نزدیک به لنز ایجاد می شود و در نتیجه تاری و عدم تمرکز ایجاد می شود. هنگام استفاده از لنزهای خمیده وضعیت برعکس خواهد بود.

Digital zoom : بگذارید برای شما مثالی بزنم. آیا تا به حال می خواهید یک فیلم با کیفیت را در حالت تمام صفحه مشاهده کنید؟ خروجی دریافتی شما تصویری با پیکسل بزرگ خواهد بود زیرا وضوح مانیتور شما به طور طبیعی با وضوح تصویری که پخش می شود متفاوت است. چنین تصادفی هرگز در بزرگنمایی نوری اتفاق نمی افتد ، زیرا لنز شما بزرگتر می شود تا یک فیلم کامل بدون ایجاد وضوح تصویر ایجاد کند. با این حال ، بزرگنمایی دیجیتال فقط باید در زمان نیاز مورد استفاده قرار گیرد زیرا شما هرگز فیلم sharp و با کیفیت ندارید و اگر انتخاب دیگری ندارید ، باید از این ویژگی استفاده کنید.

حال اگر بزرگنمایی optical شما پاسخگو نیست ، ما انتخاب بهتری را پیش روی شما قرار خواهیم داد. البته این یک انتخاب حرفه ای نیست زیرا عکاسان حرفه ای به جای بزرگنمایی سعی می کنند به موضوع نزدیک شوند ، اما اگر سعی نمی کنید تا انتهای لنز خود را بزرگنمایی کنید و ازبیشترین حالت زوم optical خود استفاده کنید ، سپس فریم خود را ضبط کنید. و در برنامه ویرایش عکسی که استفاده می کنید متن مناسب را از عکس دریافت کنید. در این حالت شما کنترل بیشتری روی قاب خود خواهید داشت و می توانید کرپ های مختلفی بدست آورید.

Digital image stabilization: تثبیت کننده تصویر منجر به از بین بردن و کاهش قسمت های تار و مبهم عکس در دوربین های کامپکت می شود. اهمیت این فناوری حتی در دستگاه هایی که تمرکز کمتری روی فریم نرخ مانند تلفن های هوشمند دارند ، افزایش یافته است ، زیرا به بهبود کیفیت در دوربین این دستگاه ها که سرعت شاتی کم دارند ، کمک می کند.

Geotagging: برای ناشنه گذاری منطقه ای استفاده میشود

Panorama: عکاسی پانوراما اگر می خواهید بدون فاصله گرفتن ازیک موضوع یا منظره عکس بگیرید ، مناسب ترین روش خواهد بود. با کمک پانوراما ، می توانید بدون نیاز به داشتن لنز وسیع یا مسافت زیاد از سوژه ، قسمت بسیار وسیع تری از موضوع را در کادر دوربین قرار دهید. به عنوان مثال ، در یک عکس پانوراما ، می توانید از شرق به غرب شهر خود را در یک عکس نمایش دهید.

HDR: از نظر عکاسی به تفاوت درخشان ترین و تاریک ترین عناصر یک تصویر Dynamic Range میگویند. High Dynamic Range یا HDR فرایندی است که محدوده پویای ضبط شده توسط لنز دوربین را از آنچه هست بیشتر میکند.

هنگامی که در حالت HDR شات می کنید ، دوربین سه تصویر پیاپی با درجات مختلف روشنایی می گیرد. سپس نرم افزار دوربین این عکس ها را با هم ادغام کرده و با حفظ تاریک ترین و درخشان ترین مناطق تصویر ، آنها را در یک عکس حفظ می کند.

Touch focus:ريالابلیت فوکوس با اشاره روی سوژه یا موضوع مورد نظر که از نام ان مشخص است چیست

Face detection :قابلیت تشخیص صورت انسان یا هر موجودی

White balance settings : تراز سفیدی در رنگ ها

ISO settings : تنظیمات مربتط با iso

Exposure compensation: جبران نور دهی ،بعضی مواقع عکسایی میگیرید که به دلتون نمیشینه این موضوع با این فناوری حل شده. هرچه دوربین ها جدیدتر باشند و از پردازنده های پیشرفته تری استفاده می کنند ، سیستم رسانایی دوربین ها نیز دقیق تر است. بنابراین باید انتظار داشته باشیم که این سیستم پیشرفته بتواند به طور خودکار بهترین نور را برای تصویر انتخاب کند. اما بر خلاف ذهن انسان ، این دوربین امکان تشخیص سوژه را ندارد و هنوز هم می تواند با توجه به سوژه ، اندازه گیری تصویر را انجام دهد. عموم دروبین ها قابلیت این را دارند تا نور را برای شما تنظیم کنند و رنگ هارا اصلاح کنند.

Self-timer : در مورد تامیر زمان عکس بر درای است

Scene mode :سنس در واقع بع معنی صحنه است، حالت های صحنه حالت های قرار گرفتن از پیش تنظیم شده در دوربین های دیجیتال مبتدی هستند که به عکاسان بی تجربه در دستیابی به تنظیمات اتوماتیک مناسب برای یک عکس کمک می کنند. … با استفاده از یک حالت صحنه ، عکاس (در اینجا خود شما) سعی میکند تا روند مطابقت تنظیمات دوربین با صحنه را ساده کند.

Macro mode : برای عکاسی ماکرو استفاده میشود

Ram

RAM در حال حاضر برای نگهداری اطلاعات در تلفن و سیستم رایانه ای استفاده می شود. به این ترتیب سرعت ذخیره سازی به یک مشکل تبدیل نمی شود و کل سرعت سیستم را کاهش نمی دهد. در زمینه تلفن ، این بدان معناست که به محض شروع برنامه ، یک قسمت از داده های برنامه در RAM بارگذاری می شود. هر چه رم گوشی شما بیشتر باشد بهتر است. برنامه های امروزی از رم بالایی استفاده میکنند، به عنوان مثال اگر مرورگ گوگل کروم را داشته باشید و چند تب را داخل ان باز کنید خود فقط ی به یک گیگابایت رم نیاز دارد. به همین خاطر داشتن رم بالا یکی از مهم ترین ویژگی های یک تلفن خوب است. توصیه ما به شما میزان 4 گیگ به بالاتر است. اگر شما گوشی با 4 گیگ رم بخرید خیالتان راحت است که تا چنیدن سال بدون مشکل کندی و هنگ شدن کار میکند.

SoC

snapdragon 855 / soc
نقش سیستم-روی-یک-چیپ در انتخاب یک گوشی هوشمند

که در فارسی به ان cpu گوشی هم میگونید به معنی تراشه مجتمع است، سیستم روی یک چیپ یا همان SoC یک IC است که قطعات یک کامپیوتری کامل یا یک سیستم الکتریکی را در قلب یک تراشه قرار داده است است. SoC خود شامل چندین سخت افزار دیگر است که شامل واحد پردازش مرکزی (CPU)، واحد پردازش گرافیکی (GPU)، حافظه، 4G و 5 جی،کنترلرهای ورودی و خروجی همچون USB، مدار کنترل کننده برق، شبکه‌های بی‌سیم مانند Wi-Fi و بلوتوث است. شیائومی از تراشه های qualcomm snapdragon استفاده میکند (در حال حاضر ولی احتمال این وجود دارد که بعدا از تراشه های هواوی یعنی کرین استفاده کند). هر چه تراشه شما بهتر باشد سرعت و امکانات گوشی شما بیشتر خواهد بود، مثلا شما نمیتوانید روی یک گوشی با تراشه ضعیف بازی های سنگین را انجام دهید یا یک گوشی با CPU ضعیف ممکن است از امکانات خاصی برای عکسبرداری بهره مند نباشد. در انتخاب یک تراشه دقت کنید هر چه میزان نانومتر ان کمتر باشد بهتر است. مثلا تراشه 8 نانومتری از یک تراشه 12 نانومتری بهتر است.

دیگر موارد مهم

دیگر فاکتور های خرید یک گوشی جنس بدنه است که بعضا الومنیومی، سرامیکی، شیشه ای ،پلاستیکی، گوریلا گلس یا غیره است. جنس بدنه هم مهم است ولی در کارکرد گوشی تاثیر ندارد فقط از نظر زیبایی و دوام در مقابل خش و لک اثر گذار است. فاکتور هلاای جزئی دیگری نیز هستند که برای هر شخص کاربرد ندارند مثلا اگر شما میال به اجرای بازی های واقعیت مجازی روی گوشی خود باشید باید تلفن شما از فناوری GYRO پشتیبانی کند که البته موضوعاتی شبیه این همانطور که گفتم جنبه عمومی ندارد و خییلی مصارف خاص دارد.

بهترین گوشی های شیائومی (xiaomi) انتخاب شده توسط کارشناسان ما

در ادامه این مقاله همان طور که قول داده بودیم بهترین گوشی های شیائومی از نظر دوربین، از نظر اقتصادی ،از نظر گیمینگ و از نظر 5 بعد از بررسی و تحقیق برای شما انتخاب کرده ایم ، مسلما انتخاب بهتریه ها کمار سختی است ولی ما این کار را برای شما ساده کرده ایم.

Mi 9: بهترین گوشی شیائومی از نظر دوربین

mi 9 the best xiaomi camera phone
بهترین گوشی از نظر دوربین

عکاسی یک شغل و بعضا یک تفریح است مطعنا داشتن یک گوشی مناسب که با ان بتوان از مناظر زیبا عکاسی کرد یک نیاز است، Mi 9 دستگاهی است ، مانند بیشتر گوشی های پرچم دار ، از شیشه و یک قاب فلزی باریک ساخته شده است. پنل پشتی گوشی کاملاً با Gorilla Glass 5 جاسازی شده است.

لبه های پنل عقب دارای انحنا هستند. ویژگی بارز این گوشی این است که در مقایسه با سایر گوشی ها ، یک دوربین سه گانه دارد. گوشی شیائومی Mi 9 یک گوشی گران قیمت و جدیدترین پرچمدار شیائومی است که با پردازنده اسنپ دراگون 855 عرضه شده است. به لطف استفاده از این پردازنده ، قدرت پردازش شیائومی می 9 از برخی گوشی های گیمینگ نیز بهتر است.

یک حلقه باریک براق در اطراف سنسور 48 مگاپیکسلی قرار دارد که هنگام روشن شدن نور از زوایای مختلف ، رنگ حلقه را تغییر می دهد و این ویژگی بسیار جذاب به نظر می رسد. به جز دوربین سه گانه و فلش ، هیچ چیز دیگری در پنل پشتی وجود ندارد. ناچ قطره ای در قسمت بالای صفحه قرار دارد که یک دوربین سلفی 20 مگاپیکسلی را روی آن مشاهده خواهید کرد.

شیائومی Mi 9 به صفحه نمایش 6.39 اینچی از نوع Super AMOLED با وضوح تصویر 1080 * 2340 پیکسل و تراکم پیکسلی 402ppi مجهز شده است. با نسبت تصویر 19.5: 9 ، یکی از بلندترین صفحه نمایش های موجود است. این صفحه با آخرین نسخه گوریل 6 Corning محافظت می شود. به لطف پنل OLED ، میزان روشنایی صفحه نمایش بسیار عالی و 430nit است. نمایشگر را در زیر نور خورشید میتوانید به سادگی مشاهده کنید. این نمایشگر از فضای رنگی DCI-P3 پشتیبانی می کند و رنگ ها با میانگین 1.5 برای deltaE و حداکثر انحراف 3.1 بسیار دقیق هستند.

این گوشی به دوربین سه گانه مجهز شده است که شامل سنسور اصلی 48 مگاپیکسلی با دیافراگم F / 1.75 ، سنسور تله فوتو 12 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال دوگانه و سنسور زاویه دید 16 مگاپیکسلی است. سنسور 48 مگاپیکسلی یک سنسور سونی IMX586 است که از تنظیم Quad Bayer استفاده می کند و باعث می شود تا به عنوان سنسور 12 مگاپیکسلی با اندازه 1.6 میکرومتر پیکسل و HDR در زمان واقعی کار کند. هیچ یک از سنسورها تثبیت سازی اپتیکال ندارند که خیلی مهم نیس. سنسور تله فوتو 12 مگاپیکسلی دارای دیافراگم f / 2.2 و اندازه پیکسل 1 میکرومتر است.حالت های مختلف تنظیمات دوربین مانند زیباسازی ، HDR ، AI ، کیفیت تصویر و حالت ضبط ویدیو است.

عکس هایی که در نور با می 9 روز گرفته می شوند ، دارای جزئیات زیادی ، رنج بسیار زیاد ، دقت رنگ و کنتراست فوق العاده هستند. سنسور 12 مگاپیکسلی اگرچه از فن آوری های خاصی بهره نمی برد اما تصاویر فوق العاده ای را با جزئیات بالا ضبط می کند. سنسور 16 مگاپیکسلی می 9 نیز خوب کار می کند، تصاویری که در نور کم گرفته می شوند نیز از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند ، جزئیات آن دقیق است و میزان نویز بسیار کم است. با این دروبین میتوانید به راحتی از مناظر مختلف عکاسی کنید ، دوربین سلفی این گوشی 20 مگاپیکسل و با دیافراگم F / 2.0 است. “ما این گوشی را به عنوان بهترین گوشی دروبین دار انتخاب کردیم زیرا وجود یک سنسور 48 مگاپیکسل و مجهز به فناوری HDR از شما یک عکاس حرفه ای میسازد. “

این گوشی حدودا بین 5000000 تا 6000000 تومان قیمت دارد (بست هبه مدل و میزان حافظه و رم قیمت متغیر است)

دلایل خرید:

 •  دوربین فوق العاده قدرتمند
 • قیمت مناسب نسبت به کیفیت دوربین
 • وجود تراشه Qualcomm Snapdragon 855
 • .صفحه نمایش با کیفیت بالا با دقت خوب
 • عمر باتری خوبی دارد

 

redmi note 7 pro: بهترین گوشی ارزان شیائومی

بهترین گوشی ارزان شیائومی
گوشی ارزان شیائومی redme not 7 pro

قیمت اولین فاکتور مهم برای هر خریداری است، مسلما داشتن یک گوشی با قیت مناسب و مشخصات خوب چیزی نیست که به همین راحتی بتوان از آن صرف نظر کرد. مسلما اسم ردمی نوت 7 پرو را زیاد شنیده اید، این گوشی بهترین گوشی بودجه ای (budget phone) شیائومی به انتخاب ما است. گوشی REDMI Note 7 Pro از طراحی جذاب و مدرن با ظرفیت 128 گیگابایت برخوردار است. در پنل جلوی گوشی نمایشگر لبه به لبه را مشاهده خواهید کرد که حاشیه پایین کمی دارد و در قسمت بالای صفحه قرار دارد. لبه های گوشی از پلی کربنات براق است که گاهی اوقات به صورت لغزنده به نظر میرسد می شود. در لبه سمت راست ، دکمه پاور و دکمه های صدای صدا نزدیک به هم هستند تا بازخورد لمسی خوبی داشته باشند.

در حاشیه بالای گوشی ، جک هدفون و IR Blaster را مشاهده خواهید کرد که این روزها کمتر در گوشی ها دیده می شود. اگر وجود IR در گوشی ها ساخت شیائومی معمولی و رایج است ، اما جک هدفون از آن دسته از مواردی است که در حال حذف از روی تلفن های همراه است.
لبه سمت راست تلفن درگاه سیم کارت است که یک هیبریدی است که می تواند دو سیم کارت یا سیم کارت و یک microSD را در خود جای دهد.دور درگاه یک واشر لاستیکی بپوشانیده تا از ورود آب یا گرد و غبار به دستگاه جلوگیری شود.

پورت های USB-C ، میکروفون و بلندگو در تلفن در لبه پایین قرار دارند. پنل پشتی این گوشی به عنوان پنل جلویی با یک لایه گوریلا 5 Corning پوشانده شده است. سنسور اثر انگشت در پنل عقب قرار دارد که دسترسی به آن آسان است و ماژول دوربین در سمت چپ پنل عقب قرار دارد و حالت بیرون زده دارد.

گوشی ردمی نوت 7 پرو  به نمایشگر 6.3 اینچی با رزولوشن 2340 در 1080 پیکسل مجهز شده است. این صفحه نمایش از نوع LCD IPS با نسبت تصویر 19: 9 است. صفحه نمایش دارای سه حالت رنگ است. در حالت پیش فرض خودکار کنتراست ، رنگ ها بیشتر اشباع شده و رنگ سفید متمایل به رنگ آبی است. همچنین کنتراست صفحه نمایش بر اساس نور محیط تغییر می کند. پردازنده مورد استفاده در این گوشی از نوع Snapdragon 675 است که از چیپست های Kyro 460 استفاده می کند و در پایه فناوری 11 نانومتری ساخته شده است. طبق ادعای xiaomi ، این پردازنده 155٪ از REDMI Note 6 Pro بهینه تر است. امتیاز این پردازنده حدود 180 هزار است.“ما این گوشی را به عنوان بهتری گوشی ارزان شیائومی انتخاب کردیم زیرا هم مشخصات سخت افزاری خوبی دارد و هم از قیمت بسیار مناسبی برخودار است.”

این گوشی بین 2800000 تا 3200000 تومان قیمت دارد .

دلایل خرید:

 • طراحی زیبا و کیفیت بالای ساخت و ساز
 • صفحه نمایش با کیفیت بالا
 • عملکرد پردازش عالی در محدوده قیمت
 • عملکرد خوب دوربین در نور روز
 • عمر باتری قابل قبول است
 • ارزش خرید بالا

 

Xiaomi Black Shark 2: بهترین گوشی گیمینگ Xiaomi

بهترین گوشی gaming شیائومی
گوشی بلک شارک 2 منساب برای بازی / عکس از akket.com

بازی های اندرویدی در حال رسیدن به بلوغ و تکامل هستند، مطمعنا داشتن یک گوشی مناسب برای بازی یک نیاز برای جوان ایرانی است. افتتاح مسیر بازی های موبایل N-Gage در سال 2003 بود. شاید به خاطر نیاورید اما N-Gage اولین محصول gaming شرکت نوکیا بود.

اتفاقی که در بین سالهای 2033 تا 2019 افتاد ، از دانش من خارج نیست ، اما از یک جا ریش و قیچی به دست طراحان چینی رسید. گوشی هوشمند Black Shark 2 (این گوشی توسط ign نیز به عنوان یکی از بهترین گوشی های گیمینگ انتخاب شده) فقط یک گوشی مخصوص بازی نیست بلکه به معنای واقعی کلمه پرچمدار است که تمام مشخصات یک پرچمدار فوق العاده را در خود جای داده است. در مقایسه با مدل Black Shark Helo در این محصول شاهد پیشرفت چشمگیر هستیم.

Black Shark 2 همه چیز را برای شما به میدان اورده است و آماده رقابت با صفحه نمایش 6.39 اینچی با پنل سامسونگ امولد است. در این گوشی هوشمند خبری از تاخیر ورودی نیست به گونه ای که نرخ آن به 43.5 میلی ثانیه کاهش یافته.

بلک شارک 2 ، کیفیت نمایش Full HD است. با توجه به توانایی رنگ HDR که به عنوان معتدل ترین نور در ترکیب رنگ ها محسوب می شود ، صفحه نمایش بی عیب و نقصی است که در آن به لطف وجود DCI-P3 وضوح نمایش رنگها بسیار زیبا است.

در Black Shark 2 ، جک هدفون پشتیبانی نمی شود اما در بسته آداپتور آن افزوده شده است. همچنین مانند MI 9 در این محصول از دوربین 48 مگاپیکسلی و حسگر اثر انگشت روی صفحه نمایش استفاده شده است. دو عدد بلندگو نیز در جلوی گوشی مشاهده می شود که می توان آن را به عنوان انتقال صدا بهتر در هنگام پخش در نظر گرفت. صفحه نمایش Xiaomi Black Shark 2 نیز اندکی بزرگتر بوده است ، به ابعاد 6.39 اینچ با وضوح کامل HD طراحی شده است تا این تضاد (contrast) ان 1: 60000 که برای پخش و تماشای فیلم و همچنین مشاهده Aparat مناسب است.

گوشی gaming هوشمند Black Shark 2 با یک پردازنده قدرتمند Snapdragon 855 با رم 6 ، 8 و 12 گیگابایتی در دسترس است. همچنین برای افزایش راندمان بازی می توانید حالت بازی مد را استفاده کنید تا از حداکثر توان استفاده کنید. با توجه به پردازش بالای توان این پردازنده ، سیستم خنک کننده نیز برای افزایش عملکرد آن در نظر گرفته شده است که به خوبی می تواند مقدار زیادی از گرمای پردازنده را در زمان انجام بازی کاهش دهد. “ما این تلفن هوشمند را به عنوان بهترین گوشی gaming انتخاب کردیم زیرا از باطری قدرتمندی برخودار بوده و به سیستم خنک کننده خاصی مجهز است”

این گوشی بین 4000000 تا 5000000 قیمت دارد.

دلایل خرید:

 • ثبات عملکرد برجسته
 • کارایی در فضای استودیوی گیمر
 • برچسب قیمت مناسب در قیاس با رقبا
 • سرعت
 • شبکه / قدرت سیگنال
 • شارژ سریع

 

Mi 9 Pro 5G: بهترین گوشی 5g شیائومی

گوشی 5g از xiaomi
گوشی 5 جی شیائومی mi 9 pro 5g

همانطور که میدانید دنیا در حال حرکت به سمت رایانش ابری و 5g است، به زودی شاهد حضور اینترنت 5 جی در ایران نیز خواهیم بود به خاطر همین باید به روز باشیم و حتما یک گوشی 5 جی داشته باشیم. باتری Mi-9 Pro 5G است مانند ردمی نوت 8 گنجایش 4000 mah را دارد ، اما به لطف استفاده از فناوری شارژ سریع ، این تلفن هوشمند در کمتر از 50 دقیقه از 0 تا 100 درصد شارژ می شود. 20 بار شارژ در 5 دقیقه. این گوشی همچنین از شارژ بی سیم 30w و شارژ معکوس 10 وات پشتیبانی می کند.

صفحه نمایش هیچ تغییری در 9 پرو ندارد و یک نوع 6.6 اینچی AMOELD است. یکی از نقاط قوت این صفحه نمایش تضاد 1: 60000 است که باعث می شود تمایز بین رنگ ها بیشتر نمایان شود. دوربین Mi 9 Pro 5G یک دوربین سه گانه است و ترکیبی از سه لنز 48 مگاپیکسلی ساخته شده سونی و دو لنز 12 و 16 مگاپیکسلی است. برای دوربین سلفی از لنز 20 مگاپیکسلی استفاده شده است. امتیاز Xiaomi Mi 9 Pro 5G حدود 450 هزار است که یکی از قدرتمندترین تلفن های همراه امسال است.

تلفن Mi-9 Pro 5G برای کاربرانی که به فناوری 5 جی نیاز دارند در نظر گرفته شده است. Mi 9 Pro در ظرفیت های 128 و 256 گیگابایتی با 8 گیگابایت حافظه رم و همچنین 256 و 512 GB با 12 گیگابایت حافظه رم عرضه می شود. Mi 9 Pro در دو رنگ Dream White و Titanium Black عرضه می شود. “با توجه به مشخصات سخت افزاری و حمایت از 5g مسلما mi 9 pro همان چیزی است که برای همراه بودن و به روز جلو رفتن با تکنولوژی به ان نیاز دارید “

این گوشی قیمتی بین 5000000 تا 6000000 تومان دارد.

دلایل خرید:

 • حمایت از تکنولوژی 5g
 • باطری بسیار مناسب
 • دوربین بسیار قدرتمند
 • شارژ سریع

 

از کجا گوشی های انتخاب شده را بخرم؟

برای خرید این تلفن های هوشمند شما میتوانید به فروشگاه های خرده فروشی انلاین سرتاسر کشور مراجعه کنید، ما لیستی از بهترین فروشگاه های محصولات xiaomi را قبلا برای شما انتخاب کرده ایم،جهت اطلاع حتما مقاله ذکر شده را مطالعه بفرمایید.

در این مطلب ما فاکتور های مهم در انتخاب یک تلفن هوشمند را بررسی کردیم و در ادامه بهترین گوشی های شیائومی را به شما معرفی کردیم، امیدواریم این بررسی و مطلب برای شما مفید بوده باشد. کدام گوشی xiaomi مورد علاقه شماست؟

این مطلب رو چه قدر دوست داشتی؟
[تعداد: 2 میانگین رای: 4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا