ارز دیجیتال q
امنیتتکنولوژی نیوز

پیشنهاد 1.4 میلیارد دلاری بلک بری برای خرید Cylance

کمپانی کانادایی بلک بری در حال برنامه ریزی برای خرید شرکت Cylance است.بلک بری در یک بیانیه رسمی در روز جمعه اعلام کرد که حاظر به پرداخت 1.4 میلیارد دلار برای خرید این شرکت فعال در زمینه تولید محصولات امنیتی است.هر دوشرکت به صورت جدی مشغول به مذاکره هستند و امید میرود در صورت توافق طرفین این معامله در فوریه سال 2019 انجام شود.
Cylance مشغول در حوضه امنیت سایبری و تولید نرم افزار هایی چون انتی ویروس،اندپوینت پروتکشن و شناسایی نفوذ است که در سال 2012 تاسیس شد.دلیل عمده شهرت Cylance استفاده از هوش مصنوعی و الگوریتم های یادگیری ماشینی به صورت وسیع در نرم افزارهای ساخت خود است.لازم به ذکر است قبلا شایعاتی در مورد جاسوس بودن این شرکت واینکه مالکان آن برای آژانس اطلاعات مرکزی امریکا یعنی سیا مشغول به فعالیت هستند وجود داشت،البته این شایعات هیچ وقت به صورت رسمی تایید نشد.

BlackBerry در حال تغییرات عظیمی است،انها خط تولید گوشی های هوشمند خود را تخلیه و اکنون تمام تمرکز خورا بر ارائه سرویس ها و نرم افزارهای امنیتی گذاشته اند. بلک بری گفته است ک قصد دارد از تکنولوژی Cylance در محصولات و سرویسهای خود بهره ببرد.این شرکت همچنین رابطه خود با 3600 شرکتی ک از نزم افزار های Cylance استفاده میکنند را حفظ خواهد کرد.

 

 

این مطلب رو چه قدر دوست داشتی؟
[تعداد: 4 میانگین رای: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا