ارز دیجیتال q
بهترین

بهترین هولدر موبایل برای 206، هولدر گوشی موبایل چیست

بهترین هولدر گوشی کدام است؟ نگهدارنده گوشی خوب چه ویژگی هایی دارد و انواع آن کدامند؟ زمانی که رانندگی می کنید گوشی هوشمندتان را چه کار میکنید؟ نگهدارنده تلفن ضروری است برای استفاده ایمن و نکته جالب دیگر در مورد ندارنده تلفن ماشین این است که به شما امکان می دهد تلفن خود را با یک شارژر قابل حمل یا پاوربانک شارژ کنید.

عموما هنگام رانندگی در دست گرفتن گوشی ممکن است مزاحمت ایجاد کند به همین خاطر خرید هلدر یا پایه نگهدارنده گوشی موبایل یک ضرورت است چرا که باعث کاهش خطر تصادفات میشود همینطور از جریمه شدن شما نیز جلوگیری میکند. اما هولدر چیست؟ انواع آن کدامند؟

هولدر یکی از لوازم جانبی گوشی موبایل است که توانسته به خوبی جای خود را در بازار ایران باز کند و نیاز رانندگان و مخصوصا رانندگان تاکسی مثل snapp را رفع کند، اما بهترین کار این است که از استفاده از تلفن همراه در هنگام رانندگی خودداری کنید. بسته به قوانین راهنمایی و رانندگی ، در طول سفر نباید تلفن را در دست داشته باشید.

رها کردن آن در بخشی از جلوی داشبورد خودرو کار هوشمندی نیست ، زیرا این و زندگی شما باعث به خطر افتادن سایر رانندگان و مسافران خواهد شد. خوشبختانه ، یک راه حل سوم به نام استفاده از نگهدارنده موبایل وجود دارد.

با نگهدارنده موبایل می توانید تلفن خود را در محل مورد نظر خود نصب کنید تا بتوانید تماس هایی با هندزفری داشته باشید ، موسیقی را از طریق استریو بلوتوث پخش کنید ، از تلفن خود به عنوان دستگاه GPS استفاده کنید یا برنامه های معمول مسیریابی را اعمال کنید.

طیف گسترده ای از این هولدرها ، انتخاب مورد مناسب را دشوار می کند. در این مقاله سعی خواهیم کرد دستورالعمل ساده و در عین حال مفید و کاربردی نحوه خرید هولدرهای تلفن همراه را به شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

هولدر گوشی موبایل چیست؟

نگهدارنده یا پایه نگهدارنده موبایل ابزاری است که با استفاده از آن یک تلفن همراه در یک مکان خاص ثابت می شود. این مکان ممکن است بخشی از یک ماشین ، موتور ، دوچرخه یا سایر دستگاه های متحرک باشد.

نگهدارنده تلفن اتومبیل یک لوازم جانبی عالی برای نگه داشتن تلفن در محل رانندگی است. تلفن ها برای ناوبری و ارتباطات مفید هستند ، اگرچه توصیه نمی شود هنگام رانندگی از آنها استفاده کنید. هولدر گوشی ماشین ضروری است برای استفاده ایمن و راحتی دستان شما.

مزایای داشتن پایه نگهدارنده موبایل برای پراید، 206 و دیگر وسایل نقیله چیست؟

 

ناوبری بهبود یافته: به جای تکیه بر نقشه یا شخص دیگری برای خواندن آن برای شما ، می توانید از برنامه های موجود در تلفن خود استفاده کنید. برنامه های مفید GPS مانند Waze می توانند به شما در هدایت ترافیک با سهولت کمک کنند. با داشتن یک نگهدارنده تلفن ماشین ، می توانید حتی خودتان این کار را انجام دهید. فکر کنید دفعه دیگر که در یک شهر  گم می شوید.

ارتباط بدون دست: دیگر نیازی به پایین آمدن و باز کردن آن ندارید. برخی از سواری های اتومبیل حتی از ویژگی های کاملاً هندزفری نیز برخوردار هستند. آنها می توانند به عنوان مثال به آمازون الکسا متصل شوند و دستورات فعال شده با صدا را مجاز بدانند. شما همچنین می توانید در هنگام رانندگی با خانواده یا تماس با رئیس خود تماس بگیرید.

تلفن خود را در جای خود نگه دارید:سرمایه گذاری روی نگهدارنده تلفن اتومبیل می تواند از حرکت تلفن شما در اثر حرکت اتومبیل جلوگیری کند. اگر صندلی را تکان دهید و گوشی به زمین افتاد ،بسیار میتواند خطرناک باشد.

راهنمای خرید هولدر

مراحل نصب. روش نصب به اتصال اصلی ماشین شما به دستگاه شما اشاره دارد. همانطور که در قسمت قبل ذکر شد ، متداول ترین گزینه نصب از طریق پایه مکش است که به شیشه جلو یا داشبورد وصل می شود ، یا قرار دادن پایه در داخل فن یا شکاف سی دی. با این حال ، برخی از روش های نصب جایگزین نیز وجود دارد ، مانند: ب. نگهدارنده شیشه.

ثبات. دارنده انتخاب شده شما چقدر مستحکم است؟ آیا از محلی که ماشین شما سوار است جدا می شوید یا تلفن همراه خود را رها می کنید؟ برای جلوگیری از بروز مشکلات ، نگهدارنده تلفن قوی و پایداری را انتخاب کنید.

روش اتصال. بیشتر نگهدارنده های تلفن همراه نوعی گیره قابل تنظیم دارند که تلفن را در جای خود نگه می دارند یا تلفن شما را با آهن ربا در محل ثابت می کنند.

سازگاری با تلفن های همراه. همه نگهدارنده های تلفن همراه با همه تلفن های همراه سازگار نیستند. هولدر هایی که ترمینال گوشی را در اختیار دارند ، دامنه خاصی دارند ، بنابراین اگر تلفن همراه شما عرض زیادی دارند یا باریک تر است ، دیگر مناسب نیستند. اما مدل های مغناطیسی با این محدودیت روبرو نیستند.

ماندگاری. برخی از پایه های نگهدارنده های موبایل نسبت به بقیه برای خودروها دوام بیشتری دارند. به عنوان یک قاعده ، انتظار می رود که مدل ها از دوام بهتر گرانتر باشند ، اما همیشه اینطور نیست.

انواع هولدر

تنوع نگهدارنده های موبایل زیاد است ، در این قسمت به شما انواع ان را معرفی کرده در ادامه حتما با یورمگ همراه باشید.

انواع اصلی نگهدارنده های موبایل انواع مختلفی از نگهدارنده های تلفن همراه وجود دارد که در ادامه نقاط ضعف و قوت آنها را معرفی و بررسی می کنیم.

حلقه نگهدارنده گوشی یا هولدر انگشتی

این نوع نگهدارنده در عقب گوشی شما میچسبد و در انگشتان دست شما قرار میگیرد یکی از ارزان ترین و کاربردی ترین هولدرهای بازار همین نوع انگشتی یا حلقه ای است اگر میخواهید هزینه نکنید مسلما این نوع در اولویت قرار دارد.

هولدر انگشتی چیست؟

نگهدارنده موبایل شیشه جلو ماشین یا داشبورد

شکل کلاسیک نگهدارنده موبایل در خودرو دارای پایه مکش است که می توانید آن را درون شیشه جلو یا داشبورد قرار دهید.

آنها معمولاً قابل تنظیم هستند به طوری که در صورت لزوم می توانید آنها را در جهت دیگری تغییر دهید. با این حال ، ما توصیه نمی کنیم که در بیشتر موارد از آنها استفاده کنید. اما دارای مشکلاتی در قیاس با دیگر انواع هولدر ها هستند.

بزرگترین مشکل این است که پایه مکش به ندرت برای مدت طولانی به صفحه شیشه جلو میتواند بماند یا بچسبد .

به همین دلیل ، پیچ خوردگی یا پیچ شدید می تواند باعث لغزش گوشی، افتادن آن و در نتیجه خراشیدگی صفحه یا مشکلاتی شود. اگر تلفن شما بزرگ است و به همین دلیل سنگین است ، پایه مکش انتخاب خوبی نیست و اگر در یک محدوده دمای بسیار پایین زندگی می کنید ، این نوع نگهدارنده به خوبی نمی تواند در جای خود بچسبد.

هولدر داشبورد و جلوی شیشه

علاوه بر این ، داشبورد برخی از خودروها با این نوع دارنده تلفن همراه سازگار نیست. پایه مکش فقط در صورت وجود مکان صاف برای نصب میتواند به داشبورد وصل شود. شافت داشبورد از چسبیدن آنها به چراغهای جلو جلوگیری می کند.

سرانجام ، یک نگهدارنده بزرگ و متحرک در وسط شیشه جلو اتومبیل مانع از دیدن شما خواهد شد. علاوه بر این ، قرار گرفتن در معرض تلفن شما در برابر نور خورشید می تواند آن را بسیار داغ کند. سایر انواع نگهدارنده دارنده موبایل شما را زیر داشبورد نگه می دارد ، بنابراین با چنین مشکلی روبرو نخواهید شد.

هولدر cd player

اگرچه این پایه ها یک مکان عمومی در اتومبیل ها بودند ،اما رفته رفته اثری از آنها در بازار محصولات لوازم جانبی موبایل نیست . اگر ماشین شما هنوز یک دستگاه پخش سی دی دارد ، احتمالاً سالها از آن استفاده نکردید. پس چرا از آن به عنوان نگهدارنده گوشیتان بهره نبرید؟

دارنده تلفن همراه شکاف سی دی شما را با دستگاه پخش خودکار متناسب می کند. به سادگی نگهدارنده را در پخش کننده CD قرار دهید و دسته را بپیچید ، شیارها به طور محکم در پخش کننده قرار می گیرند. سپس می توانید هولدر را در مکان جدید و مناسب خود قرار دهید.

این نوع نگهدارنده موبایل مشکلی در شیشه جلو اتومبیل ندارد. در حالی که برجستگی تمایل به دراز بودن دارن ، این میدان دید شما را محدود نمی کند و به مرور زمان نمی لغزد.

نگهدارنده تاچ و ال سی دی گوشی و آیپد آیفون مدل

تا زمانی که یک سی دی پلیر داشته باشید که از آن استفاده نمی کنید ، این گزینه عالی است. بسته به تنظیمات ماشین شما ، بخشی از سیستم رسانه ممکن است مسدود شود. قبل از خرید حتما این مشکل را در نظر بگیرید تا بعدا دچار سردرگمی نشوید و از خرید خود پشیمان نشوید.

هولدر گوشی دریچه هوا (کولر)

این نوع نگهدارنده معمولی به دریچه های هوای موجود در ماشین شما متصل می شود. بعد از سوار شدن سریع نگهدارنده موبایل (بسته به مدل) ، شما به سادگی گیره را در یکی از دریچه های ماشین قرار می دهید و نگهدارنده در آن باقی می ماند.

مانند اکثر نگهدارنده های اساسی موبایل ، می توانید دسته ها را در همان مکان با فشار دادن یک دکمه و روشن کردن نگهدارنده در صورت نیاز ، آزاد کنید.

هولدر دریچه کولر

این نوع نگهدارنده همان مزایایی را دارد که در اختیار دارند که دارندگان هولدر نوع سی دی پلیر دارند و اگر ماشین شما دستگاه پخش سی دی نداشته باشد ، انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. شما تلفن خود را از دید عموم دور نگه دارید و در مقابل زمین خوردن گوشی آسیب پذیر نیستید.

با این وجود ، توصیه می شود قبل از خرید یكی از این نگهدارنده ها ، دریچه های اتومبیل خود را بررسی کنید.

اگر ماشین شما قدیمی تر است ، سرسره های سوپاپ می تواند ضعیف باشد. علاوه بر این ، دریچه های خاص مثلا بیضی شکل با هولدر دریچه هوا به خوبی کار نمیکنند و ممکن اسن مچ نشوند.

پایه نگهدارنده مکانیکی یا پایه نگهدارنده مغناطیسی؟

ما سه نوع اصلی از نگهدارنده های اتومبیل متحرک را توضیح دادیم ، اما یک مورد بزرگ دیگر را برای هر سه مورد ذکر نکردیم: یک دارنده دستی مغناطیسی. این نوع نگهدارنده به جای اینکه گوشی خود را با گیره های فیزیکی نگه دارید ، یک برچسب مغناطیسی دارد که شما به پشت تلفن خود وصل می کنید.

اگر گوشی خود را روی پایه نگهدارنده قرار دهید ، به لطف این آهنربا ، به آن میچسبد و از جای خود تکان نمیخورد.

نیازی نیست که نگران نزدیک بودن این آهنرباها به گوشی خود باشید. اگرچه آهن ربا می تواند به هارد دیسک صدمه بزند ، اما تلفن های مدرن هیچ گونه مؤلفه ای برای آسیب رساندن به آهنربای کوچک ندارند. در اکثر تلفن ها ، برچسب زدن مغناطیسی نزدیک به پایین دستگاه ، وقفه در موارد دیگر (مانند دوربین و …) را از بین نمی برد. تنها استثنا شارژ بی سیم است. بسته به شرایط تلفن شما ، یک آهن ربا در پشت می تواند منجر به اختلالات شود.

در حالی که نگهدارنده های مغناطیسی راحت هستند (با مشکل سفت یا سست شدن پین ها روبرو نیستید) ، آنها یک مشکل نسبتاً بزرگ دارند. اگر تلفن شما پوسته (کیس) ندارد ، آهن ربا را در پشت آن اضافه کنید بسیار ناراحت کننده است.

شما می توانید آهنربا را به یک محفظه نازک وصل کنید ، بنابراین اگر به شارژ بی سیم تکیه می کنید و نمی خواهید تلفن شما دارای کیث باشد ، هیچ ماده نگهدارنده مغناطیسی نخواهید داشت.

از کجا هولدر گوشی بخرم؟

فروشگاه های زیادی در حوزه فروش لوازم جانبی موبایل و همینطور هولدر فعالیت میکنند ولی شخصا تجربه خرید از فروشگاه جانبی رو داشتم و از خریدم خیلی خیلی خوشحال و راضی بودم.

بهترین نگهدارنده موبایل کدام است؟

اکنون که با انواع هولدر و همچنین فروشگاهی که باید حتما از ان لوازم جانبی خود را بخرید اشنا شدید وقت ان رسید هاست که چند نگهدارنده خوب را نیز به شما معرفی کنیم.

معرفی بهترین انواع نگهدارنده های، بر اساس تحقیقات بازاری است که دیجی کالا در این بخش انجام داده است و چند قبل منتشر کرد.

نگهدارنده های موبایل Arteck

اگر برای نگهدارنده تلفن همراه پول کافی ندارید ، بنابراین هولدر تلفن همراه عمومی (Arteck Universal Handy Car Handy) انتخاب خوبی و با قیمتی کمتر از 6 دلار است ، یکی از ارزان ترین در بازار است. این بدان معنا نیست که عملکرد بدی دارد.

البته این امکان وجود دارد که این نگهدارنده برخی از خصوصیات مدل های بالاتر را نداشته باشد ، اما کار خود را تمام و کمال انجام دهد. Arteck با پایه مکش روی داشبورد یا روی شیشه جلو اتومبیل می چسبد. سپس تلفن خود را در گیره ای قرار دهید که با بیشتر تلفن های هوشمند متناسب است.

گیره در یک چرخ دستی چرخان قرار دارد که به شما امکان می دهد تلفن خود را برای 360 درجه بچرخانید و همچنین آن را به عقب و جلو بپیچید ، بنابراین تلفن شما به راحتی با زاویه درخواست شما تنظیم می شود.

ویژگی های اصلی دارنده تلفن Arteck:

 • عرض آن 2.16 تا 3.54 اینچ است.
 • ژل ویسکوز بر اساس مکنده ها آن را با اطمینان اثبات می کند؛
 • قابل شستشو و نصب بر روی وسیله نقلیه دیگر است.

 Penom

یک نکته با ارزش در مورد نگهدارنده مغناطیسی( Phnom (Mount Pen Magnetic

نگهدارنده موبایل در واقع دارای چهار آهن ربا است که به شما امکان می دهد وزن بیش از شش پوند را در خود نگه دارید ، این بدان معنی است که سریع گرفتن و نگه داشتن تلفن خود از قدرت بیشتری برخوردار است و در صورت برخورد با برجستگی ، قطعاً تلفن شما سقوط نخواهد کرد.

همچنین این نگهدارنده به دلیل مغناطیسی کاملاً عرق می کند و می تواند تلفن هایی با هر اندازه داشته باشد. پیچ چرخش 360 درجه به شما امکان می دهد بهترین مکان را برای پیدا کردن تلفن خود پیدا کنید.

ویژگی های اصلی دارنده مغناطیسی موبایل Penom:

 • شامل دو صفحه مغناطیسی و لایه های محافظ است.
 • سازگاری اساسی حتی برای قرص های کوچک نیز مناسب است.
 • محل نصب ، زاویه دید را محدود نمی کند.

Bosynoyy

نگهدارنده تلفن همراه Bosynoy برای اتومبیل با بسیاری از گزینه های دیگر کمی متفاوت است ، این دستگاه با داشبورد شما با یک پد چسبنده روی پایه وصل می شود و اگر می خواهید نگهدارنده را به ماشین دیگری منتقل کنید ، قابل شستشو و استفاده مجدد است.

این نگهدارنده تلفن همراه فقط در جهت افقی قرار داده شده است ، که ممکن است برای استفاده همه منظوره ایده آل نباشد ، اما اگر از این گوشی به عنوان وسیله مسیریابی ماهواره ای استفاده می شود ، بسیار عالی است.

اگرچه این  نگهدارنده کاملاً عمومی نیست ، اما می تواند هر تلفن همراه را بین 3 تا 6.8 اینچ نگه دارد ، که تقریباً تمام تلفن های هوشمند موجود در بازار را شامل می شود.

با این وجود ، اگر تلفن شما یک مورد به خصوص ضخیم و پر از تاب دارد ، می توانید فهمید که برای Bosynoy مناسب نیست ، بنابراین با استفاده از این نگهدارنده ، باید آن را از محفظه جدا کنید. نسخه مشکی این نگهدارنده موبایل 13 دلار قیمت دارد ، اما برخی از رنگ های دیگر قیمت بیشتری دارند.

ویژگی های اصلی دارنده تلفن همراه Bosynoy:

 • بسیار پایدار؛
 • به تلفن شما صدمه نمی زند و برای بیرون آوردن تلفن شما به چیزی نیاز ندارد.
 • این دستگاه می تواند اکثر دستگاه های GPS و تلفن های همراه کار کند

Baseus

ا قیمت 22 دلار ، این گرانترین نگهدارنده تلفن همراه بین 4 گزینه برتر ، اما بسیار خوب طراحی شده و ارزش پول است. گرفتن ژل سیلیکا باعث می شود تا نگهدارنده ایمن تر باشد تا به خوبی و قدرتمندی به تهویه ماشین شما بچسبد.

در همان زمان ، پایه می تواند یک چرخش کامل 360 را تحویل دهد. آنچه این مدل را از رقبای خود متمایز می کند ، طراحی ای است که تلفن را در جای خود نگه می دارد. در صورت خراب شدن تلفن ، سنسور جاذبه باعث تنگ تر شدن و محکم ماندن می شود ، بنابراین تلفن سقوط نمی کند.

Baseus Mobile جهانی نیست ، اما می تواند طیف گسترده ای از تلفن های همراه را در اختیار داشته باشد. اگر عرض تلفن شما بین 4.7 تا 6.5 اینچ باشد میتوانید از این هولدر استفاده کنید. معمولاً بسیار بادوام است و به احتمال زیاد سالها برای شما کار خواهد کرد.

ویژگی های اصلی پایه پشتیبانی پایه موبایل:

 • به راحتی و با یک تماس ، تلفن شما را رها می کند.
 • نصب و استفاده از آن آسان است؛
 • در طول سواری دید شما را مسدود نمی کند.

 

 

این مطلب رو چه قدر دوست داشتی؟
[تعداد: 1 میانگین رای: 4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا