ارز دیجیتال q
اموزش تکنولوژی

ᘐ افزایش فالوور رایگان تیک تاک و لایک ویدئو 🤩

چگونه در تیک تاک فالوور بگیریم؟ این سوالی است که امروز به ان جواب میدهیم، tik Tok  چینی برنامه ایجاد و اشتراک گذاری ویدیو  است که در سال 2017 به یک استقبال شگفت آور مواجه شد ، به خصوص در میان کاربران جوانتر اینترنت. با بیش از یک میلیارد بار دانلود برای اندروید، اکوسیستم Tik Tok گسترده ، متنوع و برای بسیاری از کاربران مسیری برای شهرت و ثروت است. اگرچه کسب درآمد از تیک تاک هنوز کمی دشوار است ، بدون شک این اتفاق می افتد و برندگان واقعی کسانی خواهند بود که می توانند مخاطبان به طور پیوسته بالا را برای فیلم های خود جذب کنند. این برنامه با استفاده از بستر ابری برای هاست کردن ویدئوهای شما توانسته انتظارات زیادی را براورده کند، رابط کرابری جذاب و همچنین سرعت بالا از خصوصیات تیک تاک است.

بنابراین چگونه می توانید بازدید  و فالوور بیشتری در مورد فیلم های Tik Tok خود و همچنین لایک به دست اورید؟ در نگاه اول ، شما ممکن است فکر کنید “فقط فیلم های جالب تری بسازید ( در واقع جای خوبی برای شروع است اما این تمام واقعیت نیست) و حتی به آن هم نزدیک نیست. کمی که شما درون سیستم Tik Tok جستجو کنید ، خیلی سریع متوجه میشوید که فیلم فقط بخشی از ان معادله است. در این مقاله ، من به شما نشان می دهم که چگونه بیننده خود را بر روی Tik Tok از چند روش مختلف افزایش دهید.

 

این یک آموزش ساده در مورد نحوه ساخت فیلم هایی که کاربران می خواهند لایک بیشتر و خوشگل کنند نخواهد بود. این یک آموزش مفید و کاربردی است ،کار ساده ایست و بدون هیچ گونه سختی و مشکلی. شما میتوانید لایک جمع کنید و بازدیدهاتون رو افزایش بدید اگر ناتی که در زیر اورده شده استرا با دقت بخوانید و به انها عمل کنید.

من به شما نشان می دهم که چگونه از مکانیکهای زیرزمینی Tik Tok برای حمایت از خلاقیت خود استفاده کنید و به طور موثری ویدیوهای مورد نظر خود را تبلیغ کنید و فالوور بیشتری بگیرید . با پشتیبانی و برنامه ریزی مناسب ، فیلم های جدید جدید شما به خودی خود بیننده را به خود جلب می کنند و فالورر های زیادی به دست می اورید.

پروفایل خود را سفارش سازی کنید

بخش مهمی از جذب بیننده ، استفاده از اصول اولیه جذب است. پروفایل خوب بدان معنی است که شخصی که یکی از فیلم های شما را تماشا می کند ، بیشتر احتمال دارد که کنجکاو شود و تعداد بیشتری از ویئوهارا تماشا کند و انهارا لایک میکند، در حالی که یک پروفایل بد یا زشت ناآگاهانه کسی را وسوسه نمیکند و ان شخص به اشتراک ویدئوهای شما اقدام نخواهد کرد.

یکی از عناصر profile خوب تیک توک یک نام کاربری معقول است ، اسم پروفایل شما باید شیک و جذاب باشد مثلا *65nega67* نام کاربری خوبی نیست باید اسم شما شیک و خوشگل باشد برای خوشگل کردن اسم خود میتوانید از این سایت استفاده کنید .این سایت هست که من حدود 6 ساله خودم شخصا ازش استفاده میکنم. در صورت داشتن یک عکس خوب ، از خودتان یک عکس اضافه کنید، لینکهایی به شبکه های دیگر رسانه های اجتماعی خود اضافه کنید تا افرادی که می خواهند با شما ارتباط برقرار کنند ، بیشتر بتوانند این کار را انجام دهند. رابطه و لینک بیشتر = نمایش بیشتر. پروفایل شما باید نشان دهد که شما چه کسی هستید و با سبک ویدیوی خود چه کاری انجام می دهید ، اما باید با بینندگان جدید نیز دوستانه باش تا احساس غریبی نکنند.

اجتماعی باشید تا لایک بیشتری بگیرید

be social to get more views in tik tok
اجتماعی بودن در تیک تاک باعث میشود بازدید بیشتری کسب کنید

تیک تاک خود یک شبکه اجتماعی است و بر جنبه اجتماعی تأکید دارد. تماشای فیلم های دیگران ، دیدن کارهایشان ، پشتیبانی از آنها با لایک و اظهار نظر و اشتراک گذاری – این موارد نه تنها به شخصی که فیلم های شما را تماشا می کند ، بلکه فیلم های شما را نیز تقویت می کند. نام کاربری شما در آن نظرات ظاهر می شود و اگر چیزهای جالبی برای گفتن دارید در نظرات بگویید و خود را معرف یکنید تا بقیه ویدئوهای شمارا تماشا کنند.

شما می خواهید یک بخش فعال در انجمن Tik Tok باشید ، یک رابطه عمیق دوستانه با دیگران شکل دهید و به دیگران کمک کنید. وقتی به اظهار نظر کسی در مورد ویدیوی شما به صورت مثبت و فراگیر پاسخ می دهید ، احتمال دارد آنها تعهد خود را نسبت به فیلم هایی که تولید می کنید تا حد زیادی افزایش دهند و عاشق کار شما شوند.

گرفتن تاج(تاییدیه) تیک تاک

تاج یا تایییه در Tik Tok یک نماد تاج است که در پروفایل ها و فیلم های خاص کاربران ممتاز و ستاره ظاهر می شود. در اصل ، داشتن تاج به معنای این است که شما یک فرد تأثیرگذار در این شبکه شناخته شده اید ، یک اینفلوئنسر. کارکنان تیک تاک در Tik Tok وجود دارند و این شبکه اجتماعی را مدام و به صورت 24 ساعته گشت و گذار می کنند ، به دنبال افرادی می شوند که کارشان را می خواهند تشویق کنند و نماد تاج یکی از پاداش هایی است که گاها به آنها می دهند.

تاج پاداشی به نشانه موفقیت شما در این شبکه اجتماعی است ،در ضمن ، هر وقت ممکن بود باید با چهره های تاج دار در Tik Tok تعامل برقرار کنید ، بنابراین از محبوبیت آنها برای معروف تر شدن خودتان استفاده می کنید. اگر نظر خود را در مورد ویدئویی بگذارید که روزانه 100000 بازدید دارد ، نظر شما تأثیر بسیار بیشتری خواهد داشت از آنکه اگر آن را در یک ویدیو بگذارید که روزانه 100 بازدید دارد ، تلاش کنید تا با تولید محتوای عالی ، کمک به دیگران در شبکه ، فعال بودن و به طور کلی به عنوان یک شخص خوب ، تاج خود را بدست آورید.

از هشتگ های ترند تیک تاک استفاده کنید

tiktok hashtag
هشتگ های تیک تاک

برخی از کاربران Tik Tok بسته به سبک و روشی تهیه ویدئو خود می توانند فیلم ها را خیلی سریع تولید کنند. اگر چنین خالقی هستید ، می توانید از هشتگ های معروف در Tik Tok استفاده کنید تا ببینید که علاقه عمومی در کجا قرار دارد ، و فیلم هایی را ایجاد کنید که برای آن هشتگ ها مناسب باشند. سپس ویدیوی خود را با برچسب مناسب بارگذاری می کنید ، و نه تنها بیننده را به دست می آورید ، بلکه بیشتر دیده میشوید به این خاطر که هشتگ یعنی پرطرفدارترین موضوعات در سایت و این خود یعنی افراد بیشتری دنبال ان موضوع هستند و به بازدید ویدئوهای شما نیز کمک میکند.

از چالش های تیک تاک استفاده کنید تا لایک بیشتر بگیرید

چالش ها راهی عالی برای افزایش درگیر شدن مخاطبان و جذب افرادی است که درباره این چالش می شنوند. شما یا می توانید چالش خود را ایجاد کنید ، یا در برنامه هایی که توسط دیگران آغاز شده است شرکت کنید. مانند سایر رسانه های اجتماعی ، انجام هر دو توصیه می شود – شما می خواهید به عنوان یک عضو جامعه و به عنوان یک خالق در نوع خود مشاهده شوید. خوب شرکت کنید ، به چالش دیگران بروید یا مردم را به چالش خود دعوت کنید و از کارهای عالی دیگران تقدیر کنید – همه اینها باعث می شود محبوبیت شخصی شما بالا رود.

همکاری

collaborate in tiktok with others
همکاری با دیگران در تیک تاک

همکاری بخش بزرگی از Tik Tok است. از زمان معرفی دونفره ، کار با سایر افراد آسانتر از همیشه شده است. دوئت تنها راه همکاری نیستند ، اما آنها ساده ترین هستند. اگر سایر کاربران را با سطح مشابهی از دنبال کنندگان یا شخصی که در یک رده با شما قرار دارند ، می یابید ، پیشنهاد یک پروژه ویدیویی مشترک می تواند مخاطبان کاملاً جدیدی را برای شما کسب کند. شما می توانید با افرادی که به خوبی آنها را می شناسید همکاری کنید ، یا می توانید با درخواست های همکاری به سازندگان محبوب ارسال کنید – اما تعجب نکنید اگر دیگران با تعداد مبحوبیت قابل توجهی بالاتر از شما را مودبانه (یا غیر مودبانه) رد کنند. هر گز از تلاش باز ناایستید.

زیاد پست کنید و محتوای جدید اراده کنید

اگر می خواهید در تیک تاک موفق و بازدید بیشتری برای ویدئوهای خود بگیرید، باید حداقل روزانه فیلم های با کیفیت خوب ارسال کنید. اگر به طور جدی سعی در یافتن فالوور دارید ، شاید لازم باشد کارهای بیشتری انجام دهید. البته کیفیت همیشه مهمتر از کمیت است و نباید کیفیت را فدای کمیت مطالب کنید. شما بسیار بهتر جلوه میدهید اگه که کمتر پست بگذارید اما با محتوای با کیفیت بسیار داشته باشید. دقیقا شبیه وبسایت ما ما کم مطلب میگذاریم ولی کیفیت مقاله های بسیار بالاست شاید تا کنون توجه این موضوع شده باشید. هر ویدئویی که در تیک تاک بگذارید نشان میدهد که چند نفر ان را بازدید کرده اند و متقابلا انتظار دارید چند نفر شمارا دنبال کنند.

از برنامه تلگرام استفاده کنید تا فالوور های جدیدی بیابید

تلگرام
تلگرام و تیک تاک

برخی از سازندگان ویدئو همه تلاش خود را روی Tik Tok متمرکز می کنند ، اما این یک اشتباه است. اگرچه تیک تاک باید مکانی اصلی باشد که بتوانید انرژی خود را روی ان بگذارید ، اما تلگرام نیز می تواند به شما کمک ویژه ای کند تا دنبال کنندگان بیشتری جذب کنید. دلیل این امر این است که در حالی که ممکن است شخصی در Tik Tok فالور زیادی نداشته باشد ، ممکن است در تلگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی شخص معروفی باشد ، حضور اساسی در سایر شبکه های اجتماعی و رسانه ای مثل تلگرام می تواند سود سهام زیادی بپردازد.

سخن اخر

در این قسمت ما خلاصه ای از  از کارهایی که لازم است جهت افزایش فالوور تیک تاک به صورت رایگان و لایک ویدئوهای خود انجام دهید را لیست کرده ایم

  • Influencers برتر را دنبال کنید. …
  • پروفایل خود را جذاب کنید: …
  • آنچه دیگران انجام می دهند را انجام دهید: …
  • محتوای خود را به خود TikTok محدود نکنید: …
  • با دیگران همکاری کنید: …
  • ارسال محتوای جدید در زمان مناسب:.

وقت صرف کنید، محتوای خوب تولید کنید و از افزایش فالوور طبیعی لذت ببرید.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد، بازدید شما در تیک تاک چه طور است؟ از فن های خود راضی هستید؟ چگونه فالوور جمع میکنید؟ ترفند خاصی در ذهن دارید که میتواند به افزایش بازدید و لایک تیک تاکشما کمک کند؟ تجربیات خود را در قسمت نظرات با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

این مطلب رو چه قدر دوست داشتی؟
[تعداد: 2 میانگین رای: 3]

‫3 نظرها

  1. اقا سواال من نصب کردم ویدیو هم درست میکنم ولی نمیدونم چرا ویو نمیخوره publis هم هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا