ارز دیجیتال q
اخبارویندوز و مایکروسافت

اغاز فروش اسپیکر هوشمند آمازون اکو در مایکروسافت استور

 

پس از همکاری و مشارکت آمازون و مایکروسافت برای ادغام و ترکیب هوش مصنوعی (AI) ساخته شده توسط دو شرکت یعنی الکسا و کورتانا(Alexa Cortana) مایکروسافت شروع به فروش اسپیکر های هوشمند Amazon Echo در فروشگاه مایکروسافت و کشور امریکا کرده است.
بنا به گزارش The Verge در روز شنبه دستکاه های Amazon Echo و  Echo Amazon dot برای فروش در استور مایکروسافت قرار گرفته اند.

4 سال پیش مایکروسافت دستیار مجازی خود کورتانا را برای گوشی های ویندوز فون معرفی کرد و چندی بعد در ویندوز 10 کورتانا به هسته اصلی ویندوز تبدیل گشت.مایکروسافت به صورت جدی در حال همکاری با امازون و ترکیب هوش مصنوعی خود با هوش مصنوعی الکسااست.پارسال مایکروسافت و امازون اعلام کردند ک قصد یکپارچه سازی دستیاران مجازی خود را دارند.

اغاز فروش دستگاه امازون اکو توسط مایکروسافت / Microsoft is selling Amazon Echo speakers in its stores
غول های دنیای تکنولوژی به صورت رسمی در سال 2018 اولین یکپارچه سازی بین دو دستیار مجازی را در کنفرانس Build 2018(کنفرانس بیلد) انجام دادند.مگان Saunders، مدیر کل پروژه کورتانا از مایکروسافت و تام تیلور معاون ارشد امازون الکسا نشان دادند که چگونه الکسا و Cortana در آینده پیش رو با همکاری خواهند کرد.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که که Cortana برای رفع نیازهای محیط تجاری و Alexa به منظور برطرف کردن نیازهای شخصی کاربران مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

دستور خط فرمان برای تعال دو هوش مصنوعی بدین شرح است:

Alexa, open Cortana

 

این مطلب رو چه قدر دوست داشتی؟
[تعداد: 10 میانگین رای: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا