ارز دیجیتال q
اپلیکیشن و بازیمعرفی بازی اندروید

Scythe – دانلود بازی Scythe: Digital Edition برای اندروید

 

Scythe: Digital Edition / بازی scythe اندروید عنوان محبوب بازی های سبک تخته ای، Scythe می باشد که توسط استودیو بازی سازی The Knights of Unity و برای PC منتشر شده است. طراح این بازی Jakub Rozalski است. این بازی قرار است درسال 2020 برای سیستم عامل اندروید نیز منتشر شود.این عنوان استراتژیک درواقع یک واقعیت آلترناتیو از دهه ۱۹۲۰ اروپا می باشد که چندین سال پس از جنگ روایت می شود.این روزها بازی‌های استراتژیک طرفداران بسیار دارند. اولین چیزی که دیده میشود، ظهور موتورهایی با نام Mechs است. این موتورها توسط کارخانه ی The Factory ساخته شده است و توانسته اند که سرزمین های اروپا را اشغال کنند. بازیکنان به رهبری جناح های انتخاب شده با یک مأموریت برای تسلط بر اروپای شرقی تبدیل می شوند.در طی این سالها تاریخی، پنج قدرت بزرگ در منطقه وجود داردند که از جمله آن‌ها می‌توان به اتحاد جماهیر شوروی، جمهوری لهستان، پادشاهی نروژ، خانات کریمه و پادشاهی ساکسونی اشاره کرد.

مکانیک های بازی 

پس از شروع بازی، بازیکنان جناحاتی را که می خواهند هدایت کنند و توانایی های لازم برای تکمیل هدف نیاز دارند را انتخاب می کنند.بازی با توجه به توانایی های جناح انتخاب شده شروع می شود و تعداد دقیقی از منابع به هر بازیکن اختصاص میباد (قدرت، امتیاز پیروزی، گزینه های حرکت و محبوبیت).

این بازی روی نقشه ای است که به حوزه های شش ضلعی تقسیم می شود، و دارای سر زمین هایی است ک هر کدام شامل منابعی میباشند. در سرزمین های کنترل شده می توان ساختمان های مختلف (برای تقویت موقعیت خود)، واحدهای استخدام (سربازان و شهروندان) را بسازند.
نکته قابل توجه در بازی اینست ک همه چیز به شانس خالص بستگی ندارد – به استثنای هدف مخفی و کارت های تصادفی که بازیکنان قرعه کشی می کنند (این کارت ها می توانندپاداش های موقتی را به جناح اضافه کنند)، پایان نتیجه بازی به طور کامل وابسته به تصمیمات بازیکن است.

مدهای بازی 

Scythe: نسخه دیجیتال دارای یک حالت تک نفره است که در آن باید با جناح های دیگر تحت کنترل AI و هوش مصنوعی مبارزه کرد. با این وجود، این بازی دارای حالت چند نفره محلی و آنلاین) میباشد.

 

جنبه های تکنیکی 

تصاویر 2D در Scythe: Digital Edition برجسته شده است. بازیکنان مجبور به تحسین تصاویری اند که توسط نویسنده 1920+ Universe – یعقوب Rozalski ایجاد شده است. محیط بازی به خوبی توسط موسیقی دلنشینی احاطه شده است.

به محض انتشار بازی لینک  دانلود قرار خواهد گرفت.

 

 

 

این مطلب رو چه قدر دوست داشتی؟
[تعداد: 6 میانگین رای: 3.7]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا