ارز دیجیتال q
تکنولوژی نیوز

تاریخ عرضه تلگرام بلاک چین (Ton) و ارز Gram مشخص شد

تلگرام بدون فیلتر
تلگرام بلاک چین

روزنامه امریکایی The New York Times تاریخ عرضه تلگرام بلاک چین و ارز گرام را فاش کرد. تلگرام بلاک چین همان چیزی است که ما ایرنی ها منتظر ان هستیم و با نام تلگرام بدون فیلتر نیز مشهور است، چند سالی است اقای دورف و تیم ایشان بر روی این موضوع کار میکنند.
بر اساس اطلاعاتی که به صورت ناشناس از سمت چند سرمایه گذار در ارز تلگرام فاش شده این اتفاق قرار است تا چند ماه اینده اتفاق بیفتد، سابقا نیز اخباری مبتنی بر عرضه تلگرام بلاک چین یا همان TON به صورت بتای خصوصی (CLOSED BETA) در اختیار افراد خاصی گزارش شده بود.
انتظار میرود عرضه عمومی رمز تلگرام به زودی اتفاق بیفتد و تمام 300 میلیون کاربر تلگرام بتوانند به خرید وفروش این رمز ارز اقدام کنند ،بنا بر گزاراشت بر خلاف دیگر رمز ارز ها سرعت نقل انتقال GRAM بسیار بالا است، کاربران این مسنجر بلاک چین میتوانند ارز خود را در والت گرام ذخیره کنند.
اقای دورف باید قبل از 31 اکتبر 2019 نسبت به عرضه رمز ارز خود و همینطور تلگرام بلاک چین اقدام کند در غیر این مجبور به برگرداندن سرمایه های اخذ شده از سرمایه گذاران میباشد . و تمام درامدی ک از این راه کسب کرده است از دست میرود، با این حال انتظار میرود چنین اتفاقی نیفتد و به زودی شاهد تحولات عظیمی در تلگرام باشیم.
سابقا تلگرام از طریق گرام توانست 1.7 میلیاد دلار کسب کند ک مبلغ قابل توجهی بود و از ان برای گسترش اکوسیستم تلگرام و TON استفاده جست .
تلگرام برنامه چت ای است که در سال 2013 به صورت رسمی منتشر شد و از ان زمان تا کنون توانسته کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند، امنیت، حریم شخصی و سرعت بالا از نقات قوت این برنامه چت محسوب میشود. تلگرام در دو نسخه تلگرام وب و تلگرام کلاینتی موجود است، این برنامه بین کاربران روسی و ایرانی از محبوبیت بسیار بالایی برخودار است به گونه ای که در هر دو کشور فیلتر میباشد.

این مطلب رو چه قدر دوست داشتی؟
[تعداد: 0 میانگین رای: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا